خرید نسخه اورجینال آزمون وینا

خرید نسخه اورجینال آزمون وینا

         آزمون های عصب شناختی وینا مجموعه ای حدود 150 آزمون است که شامل طیف وسیعی از تست های کامپیوتری و پرسشنامه ها می باشد. 

        مجموعه آزمون های عصب روانشناختی وینا ( Vienna Test System ) محصول موسسه شوفرید اتریش است و مرکز توانبخشی وصال تنها نماینده رسمی کمپانی شوفرید در ایران می باشد.


 • ∎ راهنمای خرید
 • ∎ حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب
 • ∎ سخت افزارهای اختصاصی
 • ∎ مفاهیم پرکاربرد در وینا
 • ∎ نکات لازم جهت خرید آزمون های وینا
 • ∎ راهنمای انتخاب آزمون عصب شناختی وینا VTS

 • راهنمای خرید:

  اولین قدم برای خرید آزمون وینا آشنایی و انتخاب تست های مورد نیاز است. این انتخاب با توجه به حیطه تحقیق و پژوهش، کار یا فعالیت حرفه ای شما صورت می گیرد به همین دلیل برای افراد یا ارگان های مختلف، تعداد و نوع آزمون ها متفاوت خواهد بود. پس از انتخاب آزمون های مورد نظر، نیاز است تا نرم افزار و سخت افزارهای اجرای آزمون تهیه شوند.

  اجرای آزمون های وینا به 3 عامل مرتبط است که هر کدام هزینه جداگانه دارند:

  1. قفل سخت افزاری یا دانگل آزمون وینا (Test System Dongle) : یک فلش یو اس بی است که به هر کامپیوتری که متصل باشد، آن سیستم امکان اجرای آزمون وینا را خواهد داشت.

  2. مجوز کلی اجرای آزمون وینا (VTS Administration Software) : این مجوز که می تواند مادالعمر، یک ساله، سه ساله و پنج ساله باشد، به شما صرفا اجازه نصب آزمون وینا را روی سیستم خواهد داد و شامل هیچ آزمونی نخواهد بود.

  3. لایسنس اجرای هر آزمون: شما می توانید مجوز اجرای هر آزمون وینا را بعد از تهیه دو آیتم قبل خریداری نمایید . لایسنس ها به دو دسته آنلاین و آفلاین تقسیم می شوند.

  لایسنس های آفلاین یک ساله، سه ساله، پنج ساله و هفت ساله می باشند. برای مثال، شما پس از خرید لایسنس یک ساله آزمون مورد نظرتان، امکان برگزاری و دریافت نتیجه آن را برای تعداد اجرای نامحدود در بازه زمانی یک ساله خواهید داشت.

  لایسنس آنلاین امکان برگزاری آنلاین و برخط آزمون مورد نظر را برای یکبار اجرا و گزارش گیری می دهد. این لایسنس به شما اجازه می دهد تا بدون نصب نرم افزار وینا، تست را اجرا کنید. لازم به ذکر است که دریافت لایسنس آنلاین صرفا از طریق پنل کاربری مرکز توانبخشی وصال امکان پذیر خواهد بود.

  * آزمون های آنلاین نیازی به خرید آیتم های 1 و 2 ندارند.


  حداقل سیستم مورد نیاز جهت نصب Vienna Test System 8:

  Windows: 10، 11

  Processor: Core i5 

  RAM:  8GB

  Graphics Card: 512 MB

  Hard disc space: Minimom 10 GB, SSD

  Monitor with resolution at least 1280*1024

  Keyboard

  Mouse

  USB port


  سخت افزارهای اختصاصی وینا:

  بیشتر آزمون های وینا را می توان با استفاده از موس و کیبورد کامپیوتر انجام داد. بعضی از آزمون های آن نیاز به صفحه نمایش لمسی دارند و یکسری از آزمون ها صرفا با سخت افزار تخصصی خود آزمون وینا اجرا می شوند. برای دقیق تر بودن نتایج آزمون، دستگاه های ورودی و لوازم جانبی ویژه وینا توسط موسسه اصلی توصیه می شود که شامل :

  Response Panel یا پنل مخصوص آزمون وینا

  این پنل شامل کلیدهای رنگی، کلیدهای اعداد، کلید حسگر، 2 دستگیره کنترل، 2 دستگیره چرخشی و بلندگو می باشد و از طریق کابل USB به کامپیوتر یا لپ تاپ متصل می شود. این پنل به عنوان دستگاه ورودی برای نرم افزار CogniPlus نیز قابل استفاده است.


  Foot Pedals یا پدال مخصوص آزمون وینا

  پدال مخصوص آزمون وینا که جهت عملکرد اندام تحتانی، یا پا ها از آن استفاده می شود . مانند آزمون های مرتبط با حیطه ترافیک و حمل و نقل .


  فیلم پنل و پدال آزمون وینا  مفاهیم پر کاربرد در وینا

  Test - تست یا آزمون: یک تست یا آزمون از مجموعه آزمون وینا که می تواند به صورت آنلاین یا آفلاین اجرا شود و دارای گزارش یا ریپورت مخصوص به خود است.

  Test Set - سری تست: به مجموعه یا ترکیبی از تست ها که به منظور یا هدفی خاص و برای بررسی شاخص هایی معین، با هم در یک جلسه اجرا می شوند Test Set می گویند. مانند COGBAT. این مجموعه تست ها علاوه بر گزارش های جداگانه بابت هر تست، یک گزارش و ریپورت کلی و جامع نیز به آزمونگر ارائه می دهند.

  Test Form - فرم های متفاوت یک تست: برخی از آزمون های وینا به چند فرم متفاوت قابل ارائه هستند. این فرم ها در مدت زمان انجام آزمون، درجه سختی تست متناسب با رده سنی کودک یا بزرگسال و ابزار انجام تست با هم تفاوت دارند.

  Fields of Application - حیطه یا زمینه های کاربرد نرم افزار: تمامی تست ها و Test Set های وینا در چهار حیطه تخصصی دسته بندی می شوند. بالین و درمان (Neuro)، منابع انسانی (HR یا Human Resources)، ورزش(Sport) و ترافیک و حمل و نقل (Traffic)


  نکات لازم جهت خرید

 • ● نماینده، نامه رسمی موسسه شوفرید اتریش را به خریدار ارائه خواهد نمود.

  ● نمایندگی تعهد می نماید کلیه محصولات به صورت اصلی تهیه شوند و مالکیت لایسنس برای نام خریداری می باشد که به صورت مکتوب ارسال شود.

  ● با توجه به اینکه سفارش ها به طور مستقیم از شرکت SCHUHFRIED اتریش دریافت می شود، لذاکلیه قیمت ها به یورو می باشند.

  ● معیار محاسبه نرخ ارز بر مبنای حواله یورو به وین می باشد، لذا مبلغ از ارز نقد موجود در صرافی بیشتر است. 

  ● با توجه به عدم ارسال مستقیم پست به ایران، لذا هزینه های گمرک، مالیات، بسته بندی و هزینه های غیر قابل پیش بینی، به طور مجدد بابت دو بار پست به مبلغ فاکتور اضافه خواهد شد. 

  ● در صورت تقاضا برای فاکتور رسمی داخل ایران، هزینه های مرتبط با سفارش کالای داخلی به مبلغ صورتحساب اضافه خواهد شد.

  ● نحوه پرداخت به صورت نقد می باشد. شروع تهیه فرآیند محصول برای مشتری بعد از تسویه مالی کامل است.

  ● صدور فاکتور فروش بعد از پرداخت کامل مبلغ انجام می شود.

  ● تهیه سخت افزارها تا 30 روز کاری ممکن است به طول بیانجامد( با توجه به شرایط کاری بین المللی و عدم ارسال مستقیم پستی از برخی کشورها، این زمان ممکن است افزایش یابد).

  ● تهیه و یا تمدید لایسنس آزمون هایی که صرفا نرم افزاری هستند و نیاز به سخت افزار مخصوص جهت اجرا ندارند، یک هفته کاری به طول می انجامد.

  ● جهت تمدید لایسنس فرض بر این است سخت افزار قفل (دانگل) از لحاظ فیزیکی سالم باشد.

  ● جهت بروزرسانی باید قفل سخت افزاری به نمایندگی ارسال شود و در صورت عدم امکان ارسال، هزینه رفت و آمد از کرج به مقصد جهت بروز رسانی اضافه خواهد شد.

  ● خدمات نمایندگی اعم از گارانتی سخت افزار و ... تابع شرایط شرکت اصلی است، چرا که نماینده، تولید کننده سخت افزار نیست. 

  ● لطفا قبل از خرید همه بررسی های لازم را انجام دهید و نسبت به آزمون یا آزمون هایی که قصد تهیه آن ها را دارید، اطمینان حاصل فرمایید. سپس اقدام به خرید آزمون های وینا نمایید. اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید می توانید درخواست یک تایم مشاوره از کلینیک سلامت ذهن وصال داشته باشید. لازم به ذکر است پس از واریز وجه، مبلغی به شما بازگردانده نمی شود و یا آزمونی با آزمون دیگر قابل تعویض نخواهد بود.


  جهت تهیه نسخه معتبر و اصلی آزمون وینا با ما تماس بگیرید.

  جهت انجام معتبرترین آزمون های بین المللی با وصال در ارتباط باشید.


  مطالب مرتبط

  تست سنجش اضطراب و تاب آوری در برابر اضطراب وینا 


  ارتباط با ما


      


 •  

بازگشت